Firmamız 40 yıllık tecrübeye Sahiptir!
Awesome Image

Rus Çıralı Kereste

Her türlü masif doğrama ve mobilya imalatında kullanılır. Yumuşak dokusu kolay işlenebilme özelliği sağlar. Sibirya bölgesi sarı çam ağaçlarından elde edilir.

Rus Beyaz Kereste

Genellikle Amerikan ve pres kapı imalatında kullanılır. Kolay işlenebilir bir malzemedir. Eskitme türü mobilyalar için lif dokusu nedeniyle çok uygundur. Rus ladin ağaçlarından elde edilir.

Lareks Kereste

Her türlü masif doğrama ve mobilya imalatında kullanılır. Özellikle dış cephelerde suya dayanıklılığı nedeniyle tercih sebebidir. Sert dokusu uzun ömürlü ve sağlam olmasının nedenidir. Sibirya bölgesi kara çam ağaçlarından elde edilir. Rus sediri olarak da bilinir.

Awesome Image
Quote Icon

Her Türlü Standart ve Standart Dışı Üretim Yapılmaktadır.

Yerli Beyaz Kereste

Genellikle Amerikan ve pres kapı imalatında kullanılır. Kolay işlenebilir bir malzemedir. Eskitme türü mobilyalar için lif dokusu nedeniyle çok uygundur. Karadeniz bölgesinin köknar ve ladin ağaçlarından elde edilir.

Kayın Kereste

Her türlü masif doğrama ve mobilyada, lambri, alet sapları, tornacılıkta ve müzik aletleri yapımında kullanılır. Öz odunu kırmızımsı kahverengidir. Sert dokusu nedeniyle uzun ömürlü ve sağlamdır. Çok iyi tornalanma özelliğine sahiptir. Kolay yapıştırılır, renk verilebilir, çok iyi cila kabul eder. Karadeniz bölgesi, Kafkasya ve Avrupanın birçok bölgesinde yetişir.

İnşaatlık Kereste

Beton kalıp dökümünde, çatı inşaatlarında, kolon veya kiriş olarak kullanılan, çeşitli boydak tahta ve kalaslardır. İnşaatlık kereste sektörün hammaddesi olarak kullanılır. İnşaat sektöründe verimli çalışmanın kurallarından bir tanesi doğru kerestenin kullanılmasıdır. Öncelikli olarak tomruk halindeyken kaliteli ağaçlardan elde edilen ham maddeler tam otomatik makinalarda işlenerek kullanılabilir hale getirilir.

Awesome Image
Awesome Image
Quote Icon

Her Ebat ve Ölçülerde Tam Otomatik Makinalarda Kereste Üretimi Yapılmaktadır.

Awesome Image

Awesome Image